26 Ağustos 2012 Pazar

K-Pop Eşyaları 3 | SHINee - Sherlock

Tekrardan herkese merhaba! Bir albüm tanıtımı ile daha karşınızdayım. Sonunda B.A.P - No Mercy albümünün siparişini verdim. En geç 1 aya elimde olacak. Bu yüzden aşırı mutluyum! Ama birde 30 ağustosta No Mercy'nin Repackage albümü çıkıyor. İçerisinde albümdeki şarkılar hariç yeni bir parça olan Crash ve Daehyun&Yongguk'un seslendirdiği I Remember var. Bu albümü de satın almak istiyordum. T-T Aslında bir ara tereddütte kalmıştım. No Mercy yerine yeni çıkan Repackage albümünü mü alsam diye düşünüyordum fakat sonradan vazgeçtim. Yavaş yavaş albümleri toparlamaya başlıyorum. Onu da alırım elbet. Sıradaki hedefim Power albümü!

Her neyse çok uzattım. Size SHINeeWorld'den aldığım 3. albümünün tanıtımını yapmak istiyorum. Tabiki SHINee albümü. Yeni çıkan Sherlock.

Uyarı: Bol bol resim içermektedir. Başlıyoruz! :3Albümün ön kapağı. Ben Onew'lu istediğim için ön kapakta o var.Yan tarafı. Diğer albümler ile karşılaştırdığımızda Sherlock oldukça kalın ve büyük.
Albümün diğer yani.
Arka kapağı. Oldukça güzel, değil mi?
Ve Photobook'lara başlıyoruz. Bu Onew'nın Photobook'u. İçerisinde bir sürü güzel resim var.  Ama onları çekmedim.
Bu da Onew'lu Photobook'un arkası.
Key'in Photobook'u.
Ve arkası.
Taemin ve Photobook'u. Çok değişik çıkmış, değil mi?
Photobook'un arkası.
Minho'nun Photobook'u. Bu resmi cidden sevmemiştim.
Arkası. Pembiş pembiş.
Jonghyun'un Photobook'u. Ah bu resme ölüyorum resmen!
Ve arkası. Photobook'lar bitti.
Bu da içinde tüm üyelerin birlikte olduğu resimleri barındıran Photobook. Ayrıca içerisinde CD'miz bulunuyor.
İşte bu da yukarıdaki Photobook'un iç kısmı. Sadece CD olan kısımı çektim ama. Harika bir görüntü. Sizce de öyle değil mi?
Ve Onew'lu kartım! Aslında albümden Key'li kart çıkmıştı fakat ben bir arkadaş ile değiştirdim. Şimdi düşünüyorum da, zaten bir Onew kartım vardı Lucifer albümü sayesinde. Keşke değiştirmeseydim. T-T
Ve arkası. Her şeye rağmen seviyorum onun kartını ve imzasını.
Ve son olarak bu da tüm albümün içeriği.


Sherlock gerçekten kaliteli ve güzel bir albümdü. Ben çok beğendim. İçeriği ve resimleri harika. Eğer almak istiyorsanız yada tereddütte kaldıysanız size tavsiyem 'Düşünmeden hemen alın!' SHINee'nin yeni çıkacak olan Japon Single'ını sabırsızlıkla bekliyorum. Dazzling Girl! İçerisinde sadece 2 tanecik şarkı olması üzücü bir durum bence. Genelde Japon albümleri pahalı oluyor. -.- Ama yinede o albümü de almaya çalışacağım. Bakalım~


Bir daha ki yazıda görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın. Jaa~ Mata nee~

5 yorum:

 1. nereden satın alıyorsunuz bu albümleri ben de almak istiyorum da

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kredi kartınız ve yabancı diliniz varsa eğer "Ebay, Yesasia" gibi sitelerde satılıyor albümler. Türkiye'de maalesef mevcut değil. ^^

   Sil
  2. teşekkürler

   Sil
  3. soru üstüne soru soruyorum ama acaba şimdi bile imzaları oluyor mudur albümün içinde

   Sil
  4. Albümün içeriğini görmek istiyorsanız Youtube'a girip istediğiniz bir albümün ismini yazdıktan sonra sonuna "Unbonxing" yazarak bakabilirsiniz.

   Örneğin; SHINee- Sherlock Album Unboxing ^^

   Ama genelde imzaları bulunmuyor. Bazı albümlerin imza kartları oluyor bir tane o kadar. ^^

   Sil